Kortingsactie op PSB braces wegens succes herhaald

17-08-2015 - Kudelstaart

De zomerstop van veel sportactiviteiten is weer ten einde, er gaat weer getraind worden ! Om blessure's te voorkomen, of met een blessure door te kunnen trainen is soms een brace een handig hulpmiddel.

Onze braces zijn weer met korting verkrijgbaar zodat niets u in de weg staat weer in beweging te komen. Zie de prijzen in het overzicht hieronder. En... zolang de voorraad strekt krijgt u er een bidon bij kado !

Vergeet niet om advies bij ons in te winnen indien u een vraag heeft omtrent uw hervatting van sportactiviteiten na of met een blessure. Een van onze sportfysiotherapeuten is u graag van dienst !

 

PSB BRACESNormale prijsincl. 20% korting
   
PSB polsbrace37,5030,00
PSB duimbrace30,0024,00
PSB enkelbrace 837,5030,00
PSB kniebrace72,5058,00
PSB patellabrace20,0016,00
PSB armbrace25,0020,00